Συμμετείχαμε στην τελετή των Eurodesk Awards, η οποία πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο της πανευρωπαϊκής συνάντησης πολλαπλασιαστών Eurodesk στις Βρυξέλλες, όπου συμμετείχαμε ως ο μοναδικός πολλαπλασιαστής του δικτύου στην Ανατολική Μακεδονία – Θράκη.
Για την ιστορία, ήμασταν από τους κερδισμένους των βραβείων, καθώς το στέλεχος του Κέντρου μας, Ηράκλεια Γκατζίνη, κατάφερε να διακριθεί στο παιχνίδι- kahoot.
![](https://europedirect.duth.gr/wp-content/uploads/2024/06/εικόνα_Viber_2024-06-04_11-21-47-461-1024x619.jpg)
![](https://europedirect.duth.gr/wp-content/uploads/2024/06/εικόνα_Viber_2024-06-04_11-21-51-519-682x1024.jpg)
![](https://europedirect.duth.gr/wp-content/uploads/2024/06/εικόνα_Viber_2024-06-04_11-21-51-579-755x1024.jpg)
![](https://europedirect.duth.gr/wp-content/uploads/2024/06/εικόνα_Viber_2024-06-04_11-21-51-636-766x1024.jpg)